Sunday, January 24

सुशान्तको आत्म ह,त्यामा जिम्मेवार भएको आ’रोप लागेपछि सलमानले मुख खोले

June 21, 2020 414

एजेन्सी।अभिनेता सुशान्त सिंह राजपुतको नि’धनले बलिउडमा नेपोटिजम बारे ठूलै बहस हुन थालेको छ। बलिउडमा नेपोटिजमलाई बढावा दिँदै सुशान्तलाई बलिउडबाट हटाउन खोजिएको भन्दै केही निर्देशक, निर्माता, ब्यानर र स्टार किड्स माथि आ’रोप लागेको छ ।

जसमा बलिउडका दबंग खान सलमानको पनि नाम आएको छ । सलमानलाई यो आ’रोप लागेसँगै सुशान्तका समर्थक सलमानको वि’रोधमा उत्रिएका छन् । सामाजिक सञ्जालदेखि सडकमा सुशान्तको न्यायका लागि अपिल भइरहेको छ । यस्तै विरोधका बीच सल मानले सामाजिक सञ्जाल मार्फत् आफ्ना समर्थकलाई सुशान्तको परिवार र प्रशंसकलाई साथ दिन आग्रह गरेका छन् ।

सलमानले ट्विटरमा लेखेका छन्, “सुशान्तका समर्थकले प्रयोग गरेका शब्द र गा’लीलाई बेवास्ता गरी उनीहरुको इमोसनलाई बुझेर उनीहरुको साथ दिन म मेरा दर्शकमा अग्राह गर्न चाहन्छु । आफ्नो मान्छे गुमाउनुको पी’डा एकदमै दु:खदायी हुने भएकाले कृपया सुशान्तका परिवार र दर्शकलाई साथ दिनुहोस् ।”

प्रतिकृया दिनुहोस्